Co możemy dla Ciebie napisać?

Strony WWW

Nasi developerzy pierwsze strony interenetowe zaczeli tworzyć ponad 15 lat temu. Od tego czasu bardzo dużo się zmieniło. Strony, które tworzymy obecnie są stronami responsywnymi (dopasowującymi się do urządzenia, na którym są otwierane). Ponadto każda tworzona przez nas strona jest optymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Poznaj szczegóły »

Sklepy internetowe

Pierwsze sklepy internetowe zaczeliśmy tworzyć ok 10 lat temu. Wcześniej zajmowaliśmy się dostosowywaniem gotowych rozwiązań takich jak osCommerce. Jesteśmy w stanie przygotować sklep interentowy pod dowolny tym działalnośći (uwzględniejący jej specyfikę) oraz zintergorwać go z większością systemów wspierających obsługę magazynu.

Poznaj szczegóły »


Serwisy informacyjne i społecznościowe

Jedną z naszych kluczowych działalności jest przygotowywanie specjalistycznych systemów internetowych pod pomysł naszych klientów. Jeśli szukasz firmy, która od zrealizuje projekt od samego pomysłu do jego uruchomienia to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do zapoznania się z jednym z naszych projektów: DoktordlaCiebie.pl

Poznaj szczegóły »

Systemy wspierające procesy biznesowe

W swojej ofercie mamy również system CRM wspierający proces pozyskania klientów oraz proces sprzedażowy od przygotowania oferty po wystawienie faktury. Ponadto tworzyliśmy już rozwiązania pozwalające na między innymi raportowanie obecności pracowników i wnioskowanie o urlopy, obsługę delegacji, narzędzia wspierające zakupy usług od podwykonawców.

Poznaj szczegóły »

Jak to wygląda w praktyce?

  • Każde zlecenie rozpoczynamy od przeprowadzenia wstępnej analizy potrzeb klienta.
  • Następnie szacujemy koszt i czas potrzebny na wykonanie konkretnego oprogramowania.
  • Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowej analizy potrzeb klienta i zebranie kompletu wymagań dotyczących aplikacji.
  • Po zakończeniu analizy przygotowujemy specyfikację programu i podpisujemy finalną umowę z klientem.
  • W zależności od poziomu złożoności systemu jest on dostarczany klientowi w całości lub w ustalonych częściach zgodnie z harmonogramem.
  • Jeśli jest taka potrzeba świadczymy wsparcie serwisowe po uruchomieniu systemu między innymi w zakresie przygotowywania kopii zapasowych, przeniesienia systemu na inny serwer, korekty danych błędnie wprowadzonych przez użytkowników, czy integracji z innymi systemami dziłającymi w firmie.

W jakiej technologii piszemy?

Większość pisanych przez nas aplikacji to programy działające w przeglądarce internetowej (Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari). W związku z powyższym najczęściej używamy technologi typowo webowych:

  • Po stronie niewidocznej dla użytkownika najczęścieściej korzystamy z PHP, sporadycznie z ASP.
  • Od strony użytkownika jest to HTML, CSS, JavaScript oraz DHTMLX framework, Bootstrap
  • Najczęściej w aplikacjach dla naszych klientów stosujemy bazy danych MySQL jednak doskonale poruszamy się również w rozwiazaniach Microsoftu (SQL Server 2005-2012), oraz Oracle. Wybór konkretnej bazy danych zawsze uzgadniamy z klientem i dobieramy najlepsze rozwiązanie w zależności od budżetu i potrzeb. Biegłość w różnych środowiskach bazodanowych znacząco przyspiesza również przygotowanie integracji z już istniejącymi systemami w firmie.

5x5 SOLUTION , ul. Paderewskiego 13/22, 87-300 Brodnica, Tel: +48 (22) 292 48 02, Kom: +48 509 986 326, Email: biuro@5x5.pl