Reklama internetowa

Z reklamą internetową mieliśmy styczność już wtedy kiedy Google miało jeszcze tylko 10-15% udziału w polskim rynku wyszukiwarek interentowych. Dziś udział Google przekracza 95%, co pociągneło za sobą wiele zmian na rynku. Niezależnie od tego czy zależy Ci na optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarki, chcesz z korzystać z Google Adwords lub rozpocząć promocje działalności w mediach społecznościowych służymy swą wiedzą.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek interentowych

Jeśli posiadasz już firmową stronę internetową lub sklep, jednak nie dociera na nią wystarczająca liczba osób, to możemy wesprzeć Cię w zakresie modyfikacji treści w taki sposób, że strona stanie się przyjazna dla wyszukiwarek interentowych. W przypadku jeśli strona nie ma wersji mobilnej możemy zaproponować jej dobudowę - aktualnie Google znacznie lepiej ocenia strony, które są poprawnie wyświetlane na urządzeniach mobilnych.

Google AdWords

Reklama w Google jest możliwa dzięki platformie AdWords. Współpracujemy z osobami mającymi wieloletnie doświadczenie w optymalizacji kampanii Google tak by wykorzystywane środki pracowały dla Ciebie najlepiej jak to możliwe.

Serwisy społecznościowe

Poprzez możliwość bardzo precyzyjnego określania grona odbiorców Facebook daję potężne narzędzie do promocji biznesu. Szczególnie dobre rezultaty można uzyskać w przypadku firmy działających na rynku lokalnym.

Jak to wygląda w praktyce?

  • Każde zlecenie rozpoczynamy od przeprowadzenia wstępnej analizy potrzeb klienta.
  • Następnie szacujemy koszt oraz oceniemy potecjalne mozliwośći reklamy.
  • Następnie podpisujemy umowę i określamy budżet marketingowy.
  • Przygotowujemy kampanię marketingową lub zabieramy się za optymalizację strony WWW.
  • Przez określony w umowie czas nadzorujemy kampanię oraz wprowadzamy w niej na bieżąco zmiany pozwalające na najefektywniejsze wykorzystanie budżetu reklamowego.

5x5 SOLUTION , ul. Paderewskiego 13/22, 87-300 Brodnica, Tel: +48 (22) 292 48 02, Kom: +48 509 986 326, Email: biuro@5x5.pl